Produkujemy wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe i glinokrzemianowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Nasza oferta skierowana jest głównie do przemysłu stalowego, przemysłu metali nieżelaznych, przemysłu cementowo-wapienniczego, hutnictwa szkłaodlewnictwakoksownictwa oraz do innych branż stosujących procesy wysokotemperaturowe.

Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom, które zachodzą w otoczeniu rynkowym ciągle doskonalimy procesy wytwarzania i technologie, dostosowując je do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz aktualnych warunków eksploatacyjnych. W wyniku działalności badawczo-rozwojowej wdrażamy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe oraz dywersyfikujemy ofertę produktową firmy.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, uwzględniając doradztwo techniczne w doborze ceramiki ogniotrwałej i nadzór nad jej zabudową oraz serwis przed i po instalacyjny.

Dostarczamy swoje produkty do odbiorców niemal na całym świecie. Z powodzeniem współpracujemy z wieloma dużymi koncernami.

Potencjał, jakim dysponuje nasza firma pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy

Prezentacja Jubileuszowa

Galeria